Kurumsal Seo Danışmanlığı

Bizler Softbilisim.net firması olarak kurumsal seo danışmanlığı konusunda sizin pazar alanınızda lider yapmak için bulunuyoruz. Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmetimizde büyük işletme küçük işletme olarak ayrım yapmadan hangi alanda olursanız olun hedefimiz her zaman zirvedir sizede bu yakışır. SoftBilişim Kurumsal Seo Danışmanlığı olarak işimizin doğasına göre hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyip sizi mutlu görmek istiyoruz.

Kurumsal seo danışmanlığında İlk Analiz

kurumsal seo danışmanlığında ilk analiz çok önemlidir. Aslında birçok insanın yaptığı hatalardandır sadece ana kelime ile 1.sayfaya 1.sıraya çıkmak internette eğer başarılı olmak istiyorsanız bardağın hep dolu tarafından bakmamak gerekmektedir sebebi ise her kesimin ulaşabileceği şekilde çıkmanızdır örnek olarak vermek gerekirse kimse kiralık daire diye aratmaz bahçeşehirde kiralık daire , daireler yan kelimede nekadar üst sıralara çıkarsanız hedef kitleye okadar çok ulaşırsınız. Aslında kurumsal seo hizmeti verdiğimizde yapmak istediğimiz tam olarak bu ana kelimede başarılı olursunuz ama hiç müşteriniz olmaz sebebi her kesime hitap etmemenizden kaynaklanmasındandır. Kurumsal Seo Danışmanlık hizmeti aldığınızda X bir firmadan softbilisim olarak tavsiyemiz kesinlikle ve kesinlikle ana kelime bazlı çalışmalar almamanızdır sebebi ise çok basit bir kaç backlink ile sıralama yükseltip yukarılara çıkartıp hadi görüşürüz diyip çekip gitmeleridir. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi SOFTBİLİŞİM kurumsal seo danışmanlığı olarak sitenize ziyaretçi akışları sağlıyoruz ve bunları yaparken backlink yada zararlı programlar kullanmıyoruz biz size naturel bir çalışma yapıyoruz ve yan kelimelerde olmak üzere her kelimede zirveye taşıyoruz sizi.. kurumsal seo danışmanlığı hizmetimizden yararlandığınızda sitenizi sürekli olarak gözetim altında tutuyor ve sitenize tüm giriş çıkışları analiz ediyor size rapor ediyoruz.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Raporlama

Softbilisim.net kurumsal seo danışmanlığı olarak sizlere yaptığımız çalışmalar doğrultusunda bir rapor sunulmaktadır. Grafik bazlı seo çalışmaları yaparak görsel aramalarda üst sıralara çıkmanızı sağlıyor ve bunu raporluyoruz.

Kurumsal Seo Danışmanlığı İstihbarat

Softbilisim.net kurumsal seo danışmanlığı olarak yaptığımız istihbarat çalışmaların sebebi şundandırki;
sizi iyi değil en iyisi yapmak için çalışıyoruz rakiplerinizin konumu paylaşımlarını attığı adımı kısacası sitelerine giren ip’adreslerine kadar herşeyi detaylandırıyoruz analiz edip raporluyoruz rakiplerinizin stratejilerini, risklerini, verilerini sizlere sunuyoruz.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Tam Site Analizi

Softbilisim.net kurumsal seo danışmanlığı olarak web sayfanızın herşeyiyle tam analiz ediyoruz. Web sayfanıza gelen linkler web sitenizin yapısına , bağlantılar, tag kullanımları mark-up sayfa hata raporları google analizi gibi google’ye benzer bir şekilde web sitenizin analizini etmek için bu teknolojiyi kullanıyoruz ve kurumsal seo danışmanlığı hizmetimizle sitenizin diğer arama motorlarında daha verimli bir tarama olması için mücadele ediyoruz.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Günlük – Haftalık Sıralaması

softbilisim olarak bizler hedef kelimenin sıralamasını düzenli olarak raporlama sağlarız aynı şekilde birden fazla google / bing / yandex merkezlerinde sistematik algoritmalar ile sitenizin durumunu analiz ediyoruz

NEDEN SoftBilişim kurumsal Seo Danışmanlığı ?

Çünkü ; İşimizi seviyoruz ve Yaptığımız Çalışmalarla Gurur Duyuyoruz..