Birçok markanın yolculuğuna eşlik ediyoruz

Akıllı cep telefonları ile birlikte, artık hepimizin cebinde farklı amaçlar için yazılmış mobil aplikasyonlar var.

Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir.

Mobil uygulamalar genellikle, mobil cihazların donanım özelliklerini kullanırlar. Bu yönüyle mobil web siteleri ve responsive sitelerden ayrılırlar. Hızlı kullanım ve push mesaj özellikleri ile de, önemli avantajları arasında yer almaktadır. Mobil bir aplikasyonun başarısı, sadece yazılımın başarısı ile ölçülemez. Mobil dünya kendine has dinamiklere sahiptir. Örneğin, mobil kullanıcı deneyimi yazılımdan önce düşünülmesi gereken öncelikli konulardan biridir.

Mobil yazılımın yeni bir alan olması sebebi ile, geliştirici sayısı ve niteliği konusunda çeşitli kısıtlar bulunmaktadır. Bu sebeple iş ortağı seçimi hayati öneme sahiptir. SoftBilişim, sizin isteklerinize göre, Android ve IOS ortamlarında çalışacak mobil uygulamalar geliştirmektedir.

//www.softbilisim.net/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Sosyal medya artık bir çok işletme için çok uygun bir tanıtım mecrası haline geldi. Facebook ise sosyal medya içinde en yaygın kullanılan mecra. Facebook, geliştiricilere belirli kurallar çerçevesinde uygulama geliştirme imkanı vermiştir. Geliştireceğiniz Facebook app (Facebook uygulama geliştirme) ile, sosyal medyadaki ziyaretçilerinize çok farklı deneyimler yaşatabilirsiniz. Örneğin Facebook sayfanız üzerinden düzenlenecek yarışmalar, alınacak kayıtlar bir Facebook App üzerinden alınabilir. Bunun en büyük avantajı, bir aplikasyon kullanan kişiye ait bilgilerin kendi sunucuna alınabilmesi ve kişi adına paylaşımların yapılabilmesidir.

Bunun dışında Instagram, Instagram, Linkedin ve Twitter gibi diğer sosyal mecralarda uygulama geliştirmeye imkan sağlayan altyapı desteğini vermektedir. SoftBilişim ekibi her türlü sosyal medya uygulaması geliştirmektdir.

Testimonials

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish